Céljaink

fr

A Magyar Fény Szív Alapítvány azért jött létre, hogy támogassa a gyerekek egészséges testi, lelki, szellemi fejlődését művészeti tevékenységeken keresztül. Meggyőződésünk, hogy a sikeres felnőttkor feltétele a sikerekben megélt, önbizalommal teli boldog gyermekkor, melynek nem lehet akadálya a családok hátrányos helyzete. A programjaink során fontos a számunkra, hogy a gyermekeknek olyan hasznos tudást és élményeket biztosítsunk, amiket majd egész életükben hasznosítani tudnak majd, megalapozva ezzel a jövőjüket. Ezeken a programokon a gyerekek kibontakoztathatják a tehetségüket, megerősíthetik az önmagukba vetett hitüket, kibontakoztathatják a képességeiket, erősségeiket.

Olyanok nekem ők, mint a bábjukba beleragadt pillangók. Életfeladatomnak érzem, hogy segítsek ezeknek a gyönyörűséges pillangóknak a világra jönni!

- Bakó-Szikszai Enikő

fr

Az itt megszerzett tudás által megvalósíthatják a céljaikat, álmaikat és kialakíthatják azt a minőségű életet, amire hivatottak. Olyan eszközöket adunk a kezükbe, amik biztosítják a teljesítményfokozást, a kiváló eredmények elérését. Célunk továbbá a foglalkozásainkkal, hogy a gyermekek megtapasztalják az elfogadáson alapuló valahová tartozás élményét, egymás tiszteletén, elfogadásán, támogatásán alapuló közösségek, barátságok kialakulását.

Ezekben a városokban van jelen az alapítvány

Győr

Sopron